Skip to main content

Eticaret mağazanızı tek tıkla GÖKBORA Elojistik’e entegre edin.

Eticaret ürünlerinizi bize gönderin ve GÖKBORA Elojistik deposunda hemen yerinizi alın.

Sipariş sonrası gerçekleşecek tüm e-ticaret operasyonlarını tek ekrandan takip edin.

Kobilere E-Lojistik Çözümlerimiz hakkında sık sorulan sorular cevapları;

Fiyat almak için ne yapmam lazım?

Teklif al butonunu kullanarak bize operasyon detaylarınızı ulaştırmanız durumunda kısa bir süre içerisinde sizin ile iletişime geçilecektir. 

Minimum veya maksimum hacim uyguluyor musunuz?

Hayır, E-lojistik depolarımız büyümekte olan butik markalardan, yüksek hacimli global markalara hizmet verebilecek şekilde kurgulanmışlardır. Satışlarınız artarken lojistik altyapınız size uyum sağlar. 

Belli bir kargo ile çalışmak zorunda mıyım?

Teknoloji çözüm ortaklarımız sayesinde tüm kargolar ile entegre bir şekilde çalışabilirsiniz. Dilerseniz bizim carimiz veya kendi cariniz üzerinden kargo kayıtlarınızı tutabilirsiniz. 

Gökbora'nın sağladığı diğer lojistik imkanlardan ne gibi bir avantaj sağlayabilirim?

İhracat ve ithalat işlemlerinizi hızlandıracak filo ve depo altyapımız sayesinde rakiplerinizden bir adım önde olursunuz. Anında hava ve deniz kargo navlun talebinde bulunabilir, Türkiye içinde ve uluslararası taşıma fiyat sorgularında bulunabilirsiniz. 

Tam entegre çalışmak zorunda mıyım?

Manuel siparişleriniz için sipariş giriş arayüzü sağlanmaktadır. Bu arayüz sayesinde B2B/B2C sipariş girişi yapabilir ve aynı gün ürün çıkışı sağlayabilirsiniz. 

Entegrasyon süreci nasıl ilerlemekte?

Teknoloji sağlayıcımızın hali hazırda entegre olduğu 50’den fazla pazaralanı, ERP, entegratör, kargo altyapısı ve muhasebe sistemi bulunmaktadır. Bu entegrasyonlara muhasebe sistemi üzerinden ulaşabilirsiniz. Operasyon başlangıcında yapılan teknik toplantı sonrası süreçler kısa bir sürede canlıya alınmaktadır. 

Tüm ürünlerim barkodlu olmalı mı?

İşlem görecek ürünlerin üzerinde barkod olması depo içi süreçlerimizin doğru işlemesi için çok önemlidir. Barkodsuz ürünler tarafımızca barkodlanabilir ve sisteme girişleri yapılır. 

Fulfillment hizmeti almaya sadece bazı kanallarım için başlayabilir miyim?

Evet, operasyonunuzu kısmen veya tamamen bizim depolarımıza aktarabilirsiniz. Kısmı geçiş yapılması durumunda sadece ilgili pazaralanları ile API bağlantısı yapılmaktadır. 

Leave a Reply

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Anasayfa
Teklif al
Whatsapp
E-Mail
EN